Парк Шевченко получит землеотвод в декабре?

29.09.2017 12:15

Парк Шевченко не может получить землеотвод уже 7 год. Этот документ нужен для того, чтобы никто не мог получить землю под застройку в парке-памятнике садово-паркового искусства конца XVIII века.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

На оформление необходимых документов выделяли деньги, над проектом работали специалисты, но результата до сих пор нет.

В начале сентября главный архитектор Днепра Дмитрий Волик говорил о том, что для подготовки ответов нужно время и придется подождать.

Вчера, 28 сентября главный архитектор пояснил, что землеотвод для парка не готов из-за переименования города и изменений в законодательстве в 2015-2016 годах.

По этим причинам победителю тендера на оформление землеотвода – фирме «Центр землеустрою та технічної інвентаризації» пришлось вносить в документы дополнения. Только 2 августа этого года документы отослали на согласование в Министерство экологии и природных ресурсов.

По словам и.о. директора парка Шевченко Юрия Усенко, вся проектная документация по парку уехала в Киев, и копии землеотвода предоставить никак не получится.

После рассмотрения документов в министерстве, землеотвод должен пройти согласование в Госгеокадастре. Как только землеотвод получит положительные выводы, его вынесут на голосование на сессию горсовета. Ориентировочно, это может произойти в ноябре-декабре 2017 года.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю