Остаточне рішення у справі загиблих 49 наших воїнів у збитому «вагнерівцями» ІЛ-76

20.09.2020 07:26   -

24 вересня 2020 року о 14-30 в приміщенні Дніпровського апеляційного суду відбудеться ключове судове засідання по справі генерала Назарова В.М, який обвинувачується в службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 наших воїнів в ІЛ-76 влітку 2014 року, — повідомив на своїй сторінці Facebook відомий адвокат з Дніпра, який представляє родичів загиблих воїнів, — Віталій Погосян.

І хоча вже павлоградський міськрайонний суд приговорив генерала Назарова до семи років позбавлення волі, але тепер вже має бути остаточне рішення апеляційного суду, яке після трьох років розгляду, після чисельних експертиз поставить нарешті крапку в цій трагічній справі.

«Отже, 24.09.2020 року ми подивимося, яке рішення прийме апеляція. Рідні загиблих довгі роки чекають на покарання винних в загибелі їх синів. Однак, вони вже втомилися, тому потрібна підтримка громадськості… Військових злочинців типу групи «вагнера», які розстрілювали наш ІЛ-76, ніколи не притягнуть до відповідальності, якщо ми будемо забувати уроки історії та пробачати злочини. Не будьте байдужими до пам‘яті загиблих, підтримайте батьків наших воїнів, які загинули за нашу Україну», — такими словами заклику завершується допис адвоката.

Народ України!24 вересня 2020 року о 14-30 в приміщенні Дніпровського апеляційного суду відбудеться ключове судове…

Опубліковано Vitalik Pogosyan Четвер, 17 вересня 2020 р.

Поделиться

  • 17
    Поделились


Категория: Новости, Общество

Теги: , , ,