''Они — преступники!'' Ницой призвала студентов к бойкоту русского языка

21.09.2018 16:30

Писательница и борец за украинский язык Лариса Ницой записала видеообращение к студентам, которые только приехали учиться в большие города Украины, в котором призвала их не переходить на новом месте жительства на русский язык .

Свой ролик писательница опубликовала на личной странице в Facebook, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "KRIMINAL.TV"

Так, она провела для молодежи короткий экскурс в историю, напомнив, как украинские города стали русскоговорящими. Ницой напомнила о красном терроре и об ущемлении украинского языка, которое умышленно проводилось советской властью.

"Дорогие студенты! Начался новый учебный год. Из сел и городков вы приехали в города — и города вас встретили русским языком. По-русски с вами будут разговаривать водитель маршрутки, продавец магазина, консультант развлекательного центра, прохожий на улице и даже некоторые преподаватели учебного заведения будут к вам обращаться на русском. Прошу вас, не переходите ни с кем на русский, не подстраивайтесь под них, пусть они переходят на украинский. Вспомним вместе, как стали русскоязычными украинские города", — сказала она.

Кроме того, Ницой акцентировала внимание и на такой проблеме, как игнорирование многими преподавателями требования вести учебный процесс на украинском языке. Писательница напомнила студентам, что педагоги не имеют права предлагать им на выбор язык обучения, ведь тем самым они нарушают закон Украины.

"Они — преступники. Если бы вы учились в Польше — вы бы учились на польском, если бы вы учились в Германии — вы бы учились на немецком, если бы вы учились в Чехии — вы бы учились на чешском, если бы вы учились в Англии — вы бы учились на английском, если бы вы учились в России — вы бы учились на русском и так далее. Требуйте в Украине соблюдения законов, учитесь на украинском", — подытожила она.

Комментарии
Оксана
23.09.2018
чтобы найти хорошую работу за достойные деньги и спокойную жизнь надо знать польский, венгерский, чешский, но лучше всего английский.
Оксана
23.09.2018
о лариса гебельсовна. жги, жги, побольше ненависти, призывай к расколу. сорос на это деньги давал?
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю