Окупанти-нелюди знущалися над тілом підло вбитого українського військового медика

22.07.2020 12:33   -
Автор:

Про загиблого медика, якого було підступно вбито на фронті, після наданих гарантій, які виявилися пасткою для неозброєної евакуаційної команди медиків, ми вже повідомляли раніше. В подальшому тіло вбитого було передано Українській стороні.

І ось тепер «Укрінформ» розповідає про жахливі фотографії з тілом загиблого медика, до яких журналісти отримали доступ. «Відзняті знімки переданого окупантами тіла настільки жахливі, що на них не можна дивитися і, тим більше, публікувати. Із незрозумілих причин воно було розпороте від тазу до шиї, після чого грубо зшито. Також тіло не зберігалося у морзі, через що воно було покрите великими трупними плямами»

 «Укрінформ» додає до опису жахливих вражень від побаченого на фотографіях, що раніше на контрольованих окупантами інформаційних ресурсах також викладалося відео, як у голові трупа медика стирчить ніж.

Детальну хронологію перебігу трагічних подій зробила «Українська правда»:

  • «13 липня поблизу населеного пункту Зайцеве український боєць загинув, підірвавшись на вибуховому пристрої.
  • Того ж дня забрати його тіло вирушила група українських військових. Російсько-окупаційні війська цинічно обстріляли трьох військовослужбовців, які мали евакуювати українського бійця, котрий підірвався поблизу Зайцевого.
  • Внаслідок ворожого вогню загинув військовий медик, одного військовослужбовця було поранено, а ще один отримав бойове травмування.
  • Ввечері 13 липня тіла загиблих та поранений воїн знаходилися на місці обстрілу. Тривали переговори з СММ ОБСЄ щодо їхньої евакуації.
  • 14 липня стало відомо, що тіла бійця, якого мали евакуювати, та військового медика бойовики забрали собі.
  • 15 липня українська сторона забрала тіло військовослужбовця, який загинув 13 липня на Донбасі.
  • 17 липня з тимчасово окупованої території України передали неідентифіковане тіло. Доля пораненого бійця невідома».

Автор – Боніфацій