Очільник Львівської облради став учасником кулінарного шоу МастерШеф
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/1513893.webp)
Виконувач обов’язків голови Львівської обласної ради Юрій Холод пройшов відбір і став учасником телешоу «МастерШеф» на каналі СТБ. Про це повідомляє 49000.
На кастингу Юрій Холод приготував яворівський пиріг і розповів, що він внесений до культурної спадщини ЮНЕСКО. Ведучим він подарував яворівські забавки.
«Це наша історія, такі іграшки на Львівщині робить, може, з 10 господинь. Якщо ми живемо в Україні і продовжуємо підтримувати Україну, то маємо робити такі подарунки, тому що це наша історія», – цитує Юрія Холода zaxid.net.