Виборчі дільниці Дніпра готують до другого туру місцевих виборів

16.11.2020 17:36   -
Автор:

В умовах адаптивного карантину Дніпровською міською радою було організовано безпечний процес голосування під час першого туру місцевих виборів 25 жовтня. Тоді було дотримано всіх санітарно-епідеміологічних норм. Так само ретельно організують виборчий процес й під час другого туру виборів 22 листопада, аби люди безпечно змогли проголосувати.

Про це під час пресконференції 16 листопада повідомив директор департаменту місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

«Запрошуємо усіх містян прийти на виборчі дільниці 22 листопада, взяти із собою ручки та захисні маски. Ми додатково закуповуємо санітайзери, дезінфектори, засоби індивідуального захисту для дільниць. Вологе прибирання проводитиметься регулярно, навіть частіше, ніж того вимагає законодавство. Цього разу не буде черг на виборчих дільницях, оскільки 22 листопада не буде такої кількості бюлетенів: буде лише один розміром, як долоня», – зазначив Артем Нідєлько.

Найбільша кількість дільниць, 318 з 425, знаходиться в закладах освіти та культури міста. Вони, як і решта виборчих дільниць Дніпра, також будуть забезпечені всім необхідним: дезінфекторами, антисептиками, буде нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції, облаштовано окремі кабінки для голосування людей з підвищеною температурою, проводитиметься температурний скринінг та регулярне прибирання і провітрювання у день голосування.

«Після закінчення роботи виборчих комісій у закладах освіти буде проведено дезінфекцію приміщень. Враховуючи автономію закладів освіти, для проведення дезінфекції 23 листопада навчання для окремих класів буде проходити за окремим графіком», – зазначила начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб.