Як комунальні служби Дніпра утилізують новорічні ялинки

17.01.2022 17:38   -
Автор:

У Дніпрі комунальні служби почали подрібнювати ялинки та вивозити перероблене з майданчиків масового збирання новорічних дерев. Тріску та тирсу використовуватимуть для збереження вологи у прикореневих лунках насаджень. На вулиці Січових стрільців, 89 до приїзду комунальників назбиралось близько 10 дерев. 

«Найбільш активно люди починають виносити ялинки після Водохреща (19 січня). Вивозити ялинки ми плануємо приблизно до середини лютого, поки не переробимо всі, які виносять люди. Цьогоріч, за інформацією лісового господарства, мешканці Дніпра придбали близько 13 тисяч хвойних дерев. За тенденцією щороку все більше містян надають перевагу штучним ялинкам», – розповів представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков. 

У Дніпрі шість бригад комунальників щоденно забирають ялинки з майданчиків масового збирання. Пунктів, де можна залишити ялинку, у місті – 63. Адреси можна знайти за посиланням – https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/48456/de-u-dnipri-mozhna-zdati-novorichnu-yalinku-na-pererobku-adresi