Дані щодо ситуації із захворюваністю на коронавірус у Дніпрі

25.09.2020 15:22   -

Станом на 25 вересня в місті офіційно підтверджено 3 297 випадків коронавірусу, 1 767 пацієнтів з цим діагнозом одужали.

На даний час у стаціонарі перебуває 354 особи та 1 176 – на амбулаторному лікуванні. Проведено 13 360 досліджень методом ІФА (імуноферментний аналіз, – ред.).

Про це повідомила під час брифінгу 25 вересня головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Тетяна Мартиненко.

Водночас продовжують роботу мобільні бригади. Вони здійснили 4 632 виїзди та обстежили 18 624 людини.

«Зважаючи на зростання випадків зараження коронавірусною інфекцією, ми закликаємо всіх дотримуватися профілактичних заходів: обов’язкове носіння маски у громадських місцях, дотримання соціальної дистанції, уникнення скупчень людей, миття рук або використання санітайзерів», – зауважила Тетяна Мартиненко.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - foto_.jpg

У департаменті охорони здоров’я населення ДМР наголошують, що зростання випадків зараження COVID-19 не пов’язано зі святкуванням Дня міста.

Нагадаємо, що на коронавірус захворіли 129 мешканців Дніпра, 41 – Кривого Рогу, 13 – Кам’янського, по 7 – Новомосковська й Тернівки, по 2 – Першотравенська та Жовтих Вод, 1 – Павлограда. Також хворобу виявили у 6 жителів Дніпровського району, 5 – Солонянського, 3 – Синельниківського, 2 – П’ятихатського, 2 – Софіївського, по одному – Верхньодніпровського, Криворізького, Криничанського, Широківського та Петриківського районів.

Категория: Общество

Теги: