Нове дихання Маршу січових стрільців, які захищали Київ від московитів століття тому
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/chervona-kalyna.jpg)
Особливої популярності у 2022 році пісня набула після того, як її заспівав лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк під час патрулювання на Софійській площі у Києві. З початком повномасштабного вторгнення Московії в Україну він записався до тероборони ЗСУ.
Народна українська пісня в прекрасному виконанні соліста гурту Бумбокс – Марш січових стрільців 1914 р. Автор: Григорій Трух, Композитор: Степан Чорнецький, аранжування The Kiffness!
Маленький українець на ім’я Лео, переспівав гімн Українських січових стрільців «Ой у лузі червона калина» та став зіркою соцмереж.
Нещодавно у Мережі з’явилось відео, де до оригінального відео з виконанням Андрія Хливнюка приєднався хор українських зірок, серед яких Настя Каменських, Джамала, Іван Дорн, Оля Полякова, Леся Нікитюк, Надя Дорофєєва та багато інших.