Нове “Дерево-щастя” у Покрові

27.04.2021 15:51   -

Топіарні скульптури давно стали візитівкою одного з найулюбленіших місць відпочинку покровчан і гостей міста. А минулими вихідними центральний парк поповнився новим арт-об’єктом.

Топіар, або як його на японський манер іноді називають — топіарі — це зміна природного геометричної форми рослин. На практиці, так називають садові роботи з фігурної обрізки і стрижці дерев і чагарників.

Назва нового витвору у Покрові — “Дерево щастя” і тепер всі закохані зможуть зробити фото на пам’ять та залишити на ньому символічний замок, який підкреслює міцність почуттів. Не даремно на скульптурі встановлена табличка зі словами “Тут Щастя зустрічається з Коханням”. Цей куточок парку буде овіяний романтикою, щастям та світлими спогадами, що стануть основою нових родинних історій.

Композицію виготовив Юрій Шиманський, автор інших унікальних топіарних скульптур нашого парку. Новий арт-об’єкт прекрасно доповнив їх. Він стане ще однією фотозоною, що довели покровчани, які із задоволенням фотографувалися на тлі топіарного дерева.

Дерево встановлено поряд із “зеленою” каретою – разом вони створюють чудову композицію.

Як повідомив на своїй особистій сторінці міський голова Олександр Шаповал, в планах продовжувати прикрашати місто цікавими деталями. Зокрема, зовсім скоро містяни зможуть побачити новий вуличний декор і не тільки.