«Наш» Бужанський намагається вбити мову

17.07.2020 15:13   -
Автор:

Верховна Рада опублікувала прядок денний на 17 липня, в якому присутній скандальний законопроєкт “Слуги народу” Максима Бужанського № 2362 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо навчання державною мовою в закладах освіти”. Джерело: порядок денний Ради

Нардепи планують розглянути близько 70 питань протягом п’ятниці, серед яких – законопроєкт Бужанського. Раніше законопроєкт збиралися розглянути 16 липня.

Законопроєкт Максима Бужанського полягає у скасуванні частини закону про мови, яка вимагає перехід учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання з 1 вересня 2020 року.

Комітет Верховної Ради законопроєкт Бужанського відхилив.

Бужанський потрапив до Ради як мажоритарник “Слуги народу”. Обирався у 25 окрузі, що в Дніпропетровській області. Він член комітету Ради щодо правоохоронної діяльності. На час обрання працював менеджером в ТОВ “Арна”.

Бужанський відкрито виступає проти Революції гідності та не приховує, що підтримував Януковича.

Раніше нардеп обізвав журналістку “тупою вівцею”, бо вона сказала, що Бужанський “ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича”.

Торік нардеп побився у Раді із своїм колегою Гео Леросом. Бужанський накинувся на Лероса нібито через те, що той образив у чаті депутатку від “Слуги народу” Ірину Верещук.

Автор – Боніфацій