Нагороди від усього Дніпра: Філатов вручив медичним службовцям почесні медалі

23.08.2022 17:14   -

У День Державного прапора та напередодні Дня Незалежності п’ятьом медичним службовцям центру, який входить до складу ЗСУ, вручили медалі «Захиснику Вітчизни».

«Сьогодні — навіть під звуки повітряної тривоги — ми нагородили наших лікарів. Ми дякуємо їм за плідну працю. І я ще раз вітаю всіх дніпрян із Днем Державного прапора», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов. 

Серед нагороджених — медики відділення різних профілів. Більшість з них мають досвід служби в ООС і з початком повномасштабного вторгнення росії продовжують рятувати життя українських захисників. 

«2014-2015 роки безумовно були складним періодом. Але зараз інтенсивність дуже велика. Та ми так само злагоджено працюємо, можна сказати, що звикли вже. І будемо робити це далі. Дніпрянам і всім українцям я бажаю мирного неба — щоб війна скоріше закінчилася Перемогою, і всі повернулися до своїх рідних і близьких», — розповів заступник начальника центру Сергій. 

Крім цього, медичному центру передали електрогенератор, придбаний коштом міського бюджету. Це забезпечить автономність живлення для роботи. «Особовий склад завжди відчуває всю відповідальність справи, яку він робить. Те, наскільки важливі їхня робота і відданість професії та як вони потрібні нашим пацієнтам. І необхідна будь-яка мотивація — і словом, і діями», — зазначив начальник центру Ярослав.