НАБУ завершило расследование фактов кражи 93 миллионов "Укрзализныци"

07.05.2019 12:30

Детективы Национального антикоррупционного бюро завершили расследование фактов завладения 93,28 миллионами гривень ПАО "Укрзализныця".

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу НАБУ.

"3 мая 2019 года восьми подозреваемым открыто материалы следствия для ознакомления перед составлением обвинительного акта и направлением его в суд", – отмечается в сообщении.

В частности, речь идет о:

председателе правления – генеральном директоре производителя стрелочной продукции, помощнике народного депутата (ч.5 ст.27 ч.5 ст.191 УК Украины);

первом заместителе генерального директора производителя стрелочной продукции (ч.5 ст.27 ч.5 ст.191 УК Украины);

основателе – директоре фиктивной компании-победителя торгов (ч.2 ст.27, ч.5 ст.191, ч.2 ст.27, ч.2 ст.28, ч.1 ст.205, ч.1 ст.366 УК Украины);

директоре компании-посредника (ч.2 ст.27, ч.5 ст.191 УК Украины);

трех сотрудниках Филиала "Центр обеспечения" производства ПАО "Украинская железная дорога" (ч.2 ст.27, ч.3 ст.358 и ч.5 ст.27, ч.5 ст.191 УК Украины).

экс-первом заместителе руководителя Филиала "Центр обеспечения производства" ПАО "Укрзализныця", помощнике народного депутата (ч.3 ст.27, ч.2 ст.28, ч.1 ст.205, ч.ч. 2,3 ст.27 ч.5 ст.191 УК Украины)

Следствие установило, что подозреваемые на протяжении декабря 2015 года – марта 2017 года организовали закупку ПАО "Укрзализныця" стрелочной продукции по завышенным ценам. Для этого они привлекли подконтрольные предприятия-посредники. В результате подозреваемые завладели около 93,28 млн грн Филиала УЗ.

В то же время детективы считают, что к совершению преступления могут быть причастны и другие лица, в том числе и народные депутаты.

Расследование по этим фактам выделили в отдельное уголовное производство, которое до сих пор продолжается.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю