На ямочный ремонт 865 дорог Днепропетровщины потратят 109 млн грн

28.05.2019 11:45

В 2019 году на текущий ремонт областных и районных дорог из бюджета выделили приличную сумму денег. Заказчиком ремонта выступил Департамент жилищно-коммунального хозяйства и строительства Днепропетровской облгосадминистрации.

Такая информация была опубликована на сайте Единого реестра госзакупок ProZorro, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "34 канал".

Судя по тендерной документации, латать планируют 189 дорог, соединяющих населенные пункты. В общей сложности планируют отремонтировать более 2,5 тысяч километров асфальта. Также ремонт запланирован на 676 районных дорогах. Это более 3,6 тысяч километров. Список всех дорог, которые подлежат ремонту, указан в техническом задании.

Известно, что потратят на текущие ремонты 109 миллионов 935 тысяч 963 гривны. Подряд на работы выиграла фирма ООО "Стройинвест Инжиниринг". Закончить все дороги подрядчик должен не позднее 31 декабря 2019 года.

Отметим, что эта же фирма занималась ремонтом дороги между селами Вольное и Гвардейское в Новомосковском районе. За свои услуги подрядчик взял 262 миллиона 826 тысяч 593 гривны. Кроме того, на счету "Стройинвест Инжиниринг" и ремонт семи километров трассы между поселками Ивановка и Радостное. На ремонт дороги местного значения потратили 149 миллионов 871 тысячу 361 гривну.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю