На Січеславській Набережній триває капремонт випуску дощового колектора

04.10.2021 17:08   -
Автор:

У Дніпрі триває капітальний ремонт випуску колектора дренажних вод у районі вулиці Коцюбинського, що на Січеславській Набережній. Його було побудовано у 50-х роках минулого сторіччя. За проєктом випуск мав бути діаметром 1200 мм, проте фактично побудували діаметром 800 мм. Через це дощова вода, яка потрапляє у ливнівки та має стікати до річки Дніпро, затримується. Про це розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«У цьому місці на Січеславській Набережній відбувається випуск дощової води у річку майже з усього центру міста. Ми вирішили замінити одну наявну гілку колектора у 800 мм на чотири діаметром 1000 мм. Це дозволить розвантажити наявні мережі дощової каналізації та вирішить проблему із застоєм води в районі Центрального мосту, а також на інших ділянках у центрі міста», — зазначив Михайло Лисенко.

Капремонт планують завершити до 31 грудня 2021 року. Як повідомив Михайло Лисенко, цю ділянку набережної буде відкрито для пішоходів після благоустрою території: висадження дерев та газону, укладання тротуару.