На Монастирському острові триває IV Міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі. New story»

21.07.2019 11:00

20 липня на Монастирському острові у Дніпрі стартував IV Міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі. New story». У день відкриття послухати виступи топових виконавців джазу прийшли близько 4,5 тис. дніпрян і гостей міста. 

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на прес-службу ДМР.

Суботнього вечора на велику сцену вийшли Sylwester Ostrowski & JCS band, The Messenger Legacy, Cyrus Chestnut trio і The Hot Sardines.

Загалом цьогорічний фестиваль збере понад 70 музикантів світового рівня. 

Sylwester Ostrowski & JCS band уперше грають таким складом. Вони презентували різні композиції, зокрема і традиційні патріотичні польські пісні. Програму склали спеціально для «Джазу на Дніпрі».

«Джазова музика має послідовність акордів. Коли музикант починає імпровізувати на сцені, кожен пише музику протягом концерту. Хочеться поділитися своєю музикою і досвідом із тими, хто любить це», - розповідають музиканти.

Деякі іноземні виконавці зізналися, що придбали б будинок у Дніпрі. 

Глядачі атмосферою фестивалю задоволені. 

«Я вперше прийшов на цей фестиваль. Мені радили його торік, та тоді не вийшло. Я люблю таку музику, тож мені дуже подобається. Хороша організація, все на рівні. Я сам музикант, тож мене радує, що люди приходять на такі заходи», - розповів гість фестивалю Сергій Курбатов.

Багато гостей завітали на «Джаз на Дніпрі», щоб відпочити від міської метушні. 

«Прийшли послухати, подивитись, відчути  атмосферу», - поділилася враженням харків’янка Наталя Бреславець. 

Цьогоріч для гостей «Джазу на Дніпрі», а також ще низки фестивалів, звели понтонний міст на Монастирський острів. Біля тимчасової переправи організували кемпінг і парковку для автівок.

21 липня, з 18:40 на острові стартують виступи Nat King Cole- DrumArt Big Band & Tony Momrelle & Sacha Mars, Chester Harlan -Franz Bauer duo feat. quintet Argentum, Eli Degibri quartet, Richard Bona group і Tony Momrelle group.

Загалом на цьогорічний фестиваль завітають понад 70 музикантів, джазових виконавців із понад 10 країн світу. 

Детальна програма Міжнародного фестивалю «Джаз на Дніпрі. New story» розміщена на офіційних сторінках проєкту jazz-dnepr.com та у соціальних мережах facebook та instagram: @jazzonthednieper.

Фестиваль є частиною проєкту «Культурна столиця».

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю