На Дніпропетровщині з новорічними святами привітали родини загиблих на війні Героїв
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/pryvit-e1640762441519.jpg)
Представники Міністерства ветеранів у Дніпропетровській області привітали родини українських героїв, що загинули у бою з російськими окупантами на Донбасі.
У Вільногірську відбулась зустріч з родиною загиблого Героя – Ярослава Журавля, який пройшов Піски, Мар’їнку, Авдіївську промзону, Трьохізбенку, Гранітне і загинув в одному з “найкривавіших” місяців 2020 року під Зайцевим (Донецька область). У Ярослава лишились дружина та двоє доньок.
У П’ятихатках відбулась зустріч з родиною полеглого в бою під Троїцьким (Луганська область) Героя – Федора Гузієнка. Новорічні подарунки для сина Євгенія припали на наступний день після його дня народження, що дуже порадувало хлопця.
![На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/270204693_134740895635350_3485386946455369381_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=hj0Ean3ZSgIAX8cf8uO&tn=xeZPFixOc603ntx_&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=00_AT_iokH8ZzImudRuTM0wkjW2HfbWyY7rYGqVm1uDXBzzsw&oe=61D1DE17)
“Реалізація таких собі невеличких новорічних див для дітей наших полеглих Герої відбулась за підтримки Мальтійського ордену. Також висловлюємо персональну подякую голові Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України Сергію Володимировичу КУНІЦИНУ та начальнику Відділу у м. Київ Мінветеранів Володимиру Васильовичу ПРИМАЧЕНКУ. Напередодні новорічних свят хочемо побажати тепла та злагоди кожній родині, мирного неба і нехай минуле приходить тільки зі світлими спогадами, а теперішнє залишається успішним та радісним!“, – йдеться у повідомленні осередку Мінветеранів у Дніпропетровській області.