На Дніпропетровщині військового комісара осудили за те, що сам собі призначив матеріальну допомогу

01.11.2021 16:44   -

Виконувача обов’язків військового комісара одного з територіальних центрів комплектування (військкомату) Дніпропетровської області притягнуто до адмінвідповідальності за нарахування собі матеріальної допомоги. Про це повідомила рес-служба Спеціалізованої прокуратури.

Суд визнав військового винним у корупційних діях і наклав на нього штраф. Наприкінці жовтня 2021 року Межівський районний суд Дніпропетровської області визнав повністю доведеною вину посадовця у вчиненні адміністративних правопорушень, та наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень, на користь державі.

Прокурори Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону взяли участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, складеного працівниками Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України, стосовно виконувача обов’язків військового комісара одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області за фактом порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів (ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП). Встановлено, що вказаний посадовець, порушуючи вимоги Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів й неодноразово приймав рішення про виплату самому собі матеріальної допомоги, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією“, – сказано в повідомленні.