На Днепропетровщине на голову рабочих обрушился четвертый этаж фабрики: есть погибший

09.07.2019 10:00

8 июля в 23:10 в Службу спасения «101» поступила информация о выезде личного состава отделений Павлоградского 8 военизированного горноспасательного отряда для ликвидации происшествия в Обществе с ограниченной ответственностью «Центральная обогатительная фабрика «Павлоградская», что находится по адресу: Павлоградский район, село Вербки , улица Шахтерская.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

К месту происшествия направлены пожарно-спасательное подразделение 27 государственной пожарно-спасательной части Главного управления ГСЧС Украины в области.

По предварительной информации событие произошло в 15:52. При демонтаже неэксплуатируемого здания бывшей сушилки сотрудниками подрядной организации открытого акционерного общества «Дмитротех», произошло частичное разрушение конструкций здания.

Здание 4-этажное, размер 42х60 м, высота 34 м, стены — железобетонные плиты, освещение отсутствует, газоснабжение отсутствует.

В результате разрушения пострадал 1 человек: гражданин 1972 года рождения, который в тяжелом состоянии с диагнозом политравма, сотрясение головного мозга, перелом таза, госпитализирован в реанимационное отделение городской больницы № 4 города Павлоград.

В 21:30 рабочими открытого акционерного общества «Дмитротех» установлено, что исчез один из сотрудников, который возможно находится под обломками конструкций здания.

В 1:48 тело погибшего гражданина 1973 года рождения обнаружено собаками кинологической службы.

Работы по извлечению тела погибшего запланированы на 8:00 9 июля 2019.

Подразделением Главного управления ГСЧС Украины в области осуществлен мониторинг на месте происшествия.

К спасательным работам привлечены 6 человек личного состава и 1 единица пожарно-спасательной техники Главного управления ГСЧС Украины в области, 16 человек и 3 единицы техники Павлоградского 8 военизированного горноспасательного отряда, 4 человека и 4 собаки кинологической группы клуба «Антарес».

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю