Понад тисяча мешканців Дніпропетровщини постраждала від укусів кліщів за півроку

09.07.2019 10:15   -
Автор:

Кліщі продовжують докучати мешканцям Дніпропетровщини. Із початку року через їхні укуси до лікарень звернулась понад тисяча мешканців Дніпропетровщини.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на прес-службу департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Кліщі живуть у листяних лісах, високій траві, вогких і вологих місцях. Чатують і у звичайному міському парку. У 2019 році ці комахи вже покусали понад тисячу жителів регіону», – розповіли в департаменті.
Щоб уникнути укусу кліща, варто обирати закритий одяг для прогулянок у лісі чи степу. Також слід застосовувати спеціальні спреї проти комах.
Якщо кліщ все ж вкусив, не можна витягати його самостійно. Це має зробити лікар. Після треба віднести комаху до Обласного лабораторного центру за адресою: м. Дніпро, вул. Щербаня, 6. Там кліща та постраждалого перевірять на хворобу Лайма.
«Важливо вчасно виявити хворобу Лайма. Якщо її підтвердять аналізи, то людину чекає два тижні антибактеріальної терапії в інфекційному відділенні», – уточнили в лабораторному центрі.
У 2018 році від укусів кліщів постраждали понад 800 жителів Дніпропетровщини.