На Днепропетровщине взяли под стражу "черную" регистраторшу

20.08.2019 13:30

Апелляционный суд Днепропетровской области избрал меру пресечения государственному регистратору, которая перерегистрировала на других лиц хозяйство погибшего фермера.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Новости Днепра".

Как установило досудебное расследование, государственный регистратор исполкома одного из городских советов Донецкой области, умышленно используя поддельные документы, перерегистрировала крестьянское хозяйство "Кондратюк" умершего фермера на другое лицо.

Чиновница внесла соответствующие изменения в Единый государственный реестр. Таким образом, законному владельцу фермерского хозяйства был нанесен ущерб в размере почти 150 млн грн. Суд первой инстанции частично удовлетворил ходатайство прокурора и заключил подозреваемую под ночной домашний арест.

В то же время, Апелляционный суд Днепропетровской области принял во внимание все доводы прокурора и 16 августа избрал чиновнице меру пресечения в виде содержания под стражей с возможностью внесения залога в размере около 15 млн грн.

Кроме того, по инициативе областной прокуратуры Министерство юстиции Украины отменило внесенные подозреваемой изменения в учредительные документы фермерского хозяйства.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю