На День міста на головній сцені Дніпра запалювали DOROFEEVA, гурти «DAGAMBA» та «БеZ Обмежень»

11.09.2021 19:46   -
Автор:

11 вересня Дніпро відзначає День міста. Цього року святкування повернулося до більш звичного формату: традиційних виступів хедлайнерів на Фестивальному причалі.

Тут, на головній сцені, музична програма розпочалася виступом DJ Tapolsky. Привітати дніпрян із Днем міста приїхала й відома українська співачка DOROFEEVA. 

«З днем народження, Дніпро! Дуже приємно, як ви нас сьогодні зустрічаєте! Зі святом, дніпряни!» – сказала співачка під час виступу.

Були на святкуванні і гості з інших міст.

«Приїхала на свято до Дніпра з Кам’янського разом із друзями: ми два автобуси заповнили! Ми щороку приїжджаємо на День міста до вас. Давно слухаю DOROFEEVA, дуже рада, що сьогодні змогла почути її наживо. Взагалі у Дніпрі сьогодні багато цікавих заходів. Клас!» – поділилася враженнями від концерту на Фестивальному причалі пані Юлія.

Водночас в акваторії Дніпра в районі Фестивального причалу відбулося водне шоу (регата). У ньому взяли участь понад сотню дніпровських гребців. Також для глядачів підготували видовищне шоу на сап-бордах. Далі запалював на головній сцені хедлайнер європейських фестивалів, лауреат премії «Греммі» гурт «DAGAMBA» (Латвія).  

«Щороку підготовка до Дня міста у Дніпрі на дуже високому рівні. Цей рік не став винятком. Дуже подобається концерт, така крута енергетика та виконавці!» – каже дніпрянин Олег.

Разом із Олегом на Фестивальний причал прийшла пані Марія: «Ми побачили, що тут виступатиме DOROFEEVA. Прийшли на Фестивальний причал і вирішили послухати й інші гурти. Дуже крутий концерт!».Наступним на сцену вийшов гурт «БеZ Обмежень» – лідер рок-культури в Україні.

Завершуватиме цього дня концертну програму на Фестивальному причалі відомий диджей з Франції Joachim Garraud, який вже втретє відвідує Дніпро. Цього разу він підготував феєричне шоу спеціально до Дня міста. 

Свято на набережній закінчиться грандіозним шоу вогню, світла та лазерів, а також буде найбільша постіндустріальна світло-лазерна артінсталяція «Dnipro Light Flowers», до якої цього разу буде залучено вже п’ять труб. Шоу розпочнеться о 22:15.