Борис Філатов завітав на святкування Дня міста «на Райончику», де зводять сучасний сквер Усачова

11.09.2021 18:35   -
Автор:

У Дніпрі тривають святкування Дня міста. На вулиці Гулі Корольової містяни влаштували свято «на Райончику». Тут організували імпровізований концерт, облаштували фудкорти. Для гостей проводять конкурси, а малечу розважають професійні аніматори та ростові ляльки. Завітав на святкування і міський голова Борис Філатов.

Також тут поруч, у сквері Усачова, що по просп. Петра Калнишевського, триває реконструкція: будують скейт-парк, якому в Україні не буде аналогів. Його концепцію допомагали розробляти самі скейтери.

«Це потрібно. У нас тут багато дітей. Раніше ж там стояв просто закинутий фонтан. Взагалі ж у місті нині багато роблять», — каже місцева мешканка Наталія.

Тут зводять велику скейтерську чашу. Вона матиме огорожу, тож буде безпечною для глядачів і перехожих. Майданчик матиме бетонне покриття. Зможуть тренуватися всі охочі, а також організовувати змагання для скейтерів. У сквері облаштовують також дитячий і спортивний майданчики, а по всій території рекреаційної зони висадять майже 600 дерев — груші, клени, липи, платани тощо. Обладнають і ділянки для відпочинку з лавочками, газоном і новим освітленням.

«Дітям повинно подобатися, щоб було красиво і цивілізовано», – переконані дніпрянки Ольга та Світлана.