Молодь запрошує до діалогу представників громадських і студентських рухів

15.05.2015 12:16   -
Автор:

Відкрите обговорення проекту нового Положення про Дніпропетровську обласну молодіжну раду при голові Дніпропетровської облдержадміністрації та її структури планують провести 21 травня в департаменті освіти і науки облдержадміністрації (м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70). До діалогу запрошують представників молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування та молодіжних рухів.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ОДА.
Нагадаємо, що перший етап громадського обговорення проекту нового Положення про Дніпропетровську обласну молодіжну раду при голові облдержадміністрації та її структури тривав з 22 квітня по 10 травня. За цей час від небайдужих мешканців області надійшло понад півсотні пропозицій та зауважень. У ході підсумкового круглого столу активістам запропонують обговорити ці поправки.
Реєстрація учасників за телефоном: (056) 770-68-47.
Крім того, під час круглого столу будуть створені спеціальні експертні групи, які працюватимуть окремо над кожним розділом проекту положення.
Очікується, що остаточний варіант документу буде передано на розгляд керівництва облдержадміністрації вже найближчим часом.
Читайте також: Днепропетровский горсовет провалил тест на публичность, — УДАР

Категория: Новости

Теги: , , ,