Містобудівні проекти Дніпропетровщини – найдоступніші в Україні

16.08.2018 11:37   -
Автор:

В Україні створюють єдиний державний веб-портал, на якому буде вся інформація щодо містобудування в різних регіонах. Дніпропетровщина внесла вже понад 90% такої інформації і посіла перше місце в рейтингу Мінрегіону. Про це заявив начальник управління містобудування та архітектури Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Богданов, повідомляє інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу ОДА.
«Ще наприкінці 2017-го створили обласний геопортал – один із перших в Україні. Сайт містить дані щодо містобудування у будь-якій частині області. Коли у Мінрегіоні взялися за розробку єдиного державного геопорталу, ми вже були у повній «бойовій готовності», – зазначив начальник управління містобудування та архітектури Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Богданов.
Читайте також: Почему у Глеба Пригунова не приживается Prozorro?
Всеукраїнський веб-ресурс міститиме дані щодо всіх містобудівних проектів, які є в регіонах. Така база даних дозволить швидко знаходити генеральні плани населених пунктів, плани розвитку територій та іншу містобудівну документацію.
«Щоб наповнити свою частину загальнодержавного ресурсу, іншим областям потрібні місяці кропіткої роботи. Нам достатньо було два тижні. Залишилося внести лише незначну частину необхідної інформації», – додав Ігор Богданов.
Нині управління містобудування та архітектури разом із розробниками сайту систематизують дані про містобудування у громадах. У планах– доповнити портал інформацією про водні, лісові, земельні ресурси та екологію регіону.

ПоделитьсяКатегория: Новости

Теги: , ,