Мешканцям регіону пропонують придумати гімн для Петриківської громади

19.06.2018 12:45   -
Автор:

Петриківська об’єднана громада вирішила підвищити свою туристичну привабливість і оголосила конкурс на кращі логотип та текст гімну. Призовий фонд – 10 тис. грн. Про це повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.
Логотип має містити графічні елементи, образи, кольорові рішення та гасло. Текст гімну – на аркуші форматом А4 або в електронному форматі doc, docx.
Також треба додати інформацію про автора, контактні дані та електронну адресу.
Конкурсні роботи надсилаються на адресу: 51800, смт Петриківка, пр. Петра Калнишевського, 71 та електронну скриньку smtpetrikivka@i.ua.
У конкурсі можуть брати участь всі бажаючі – це безкоштовно. Кількість робіт – необмежена. Кінцевий термін подачі заявок – 5 липня 2018 року. Журі оцінюватиме оригінальність ідеї та зміст художнього рішення. Підуть у залік і приклади використання логотипу на сувенірній чи поліграфічній продукції, однаково вдалі кольоровий і чорно-білий варіанти.
Гімн має бути авторський, україномовний та відображати історичну й культурну спадщину Петриківки, її звичаї і традиції. У тексті допускається використання місцевих діалектизмів.
На кону – 10 тис. грн, які розподілять між переможцями. Імена переможців оприлюднять на сторінці Фейсбук Петриківської громади та в місцевій пресі.