Мешканка Рівненщини потрапила “на гачок” аферистів під час розіграшу телефону
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/1200_0_1692712079-5007.webp)
У Рівенській області 20-річна дівчина в одній із соцмереж знайшла рекламу про розіграш мобільного телефона останньої моделі відомої марки. Однак вона потрапила в пастку шахраїв, повідомляє 49000.
Щоб отримати дорогий гаджет, потрібно було придбати чотири з так званих боксів-сюрпризів.
Під час спілкування у месенджері невідомий запевнив, що за 4 тис. грн вона зможе отримати навіть телефон. Втім, таких грошей у дівчини не було, тож вона переказала на вказану аферистом платіжну картку 2000.
Після цього, їй запропонували продовжити участь в акції та сплатити іще гроші. Потерпіла зрозуміла, що потрапила в тенета шахраїв, так і не отримавши нічого з обіцяного.
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/426897986_710755847895931_138991-768x1406-1-559x1024.jpg)