В марте исполком вместе с общественниками будет решать судьбу проезда

27.02.2015 18:30

«По расчетам тариф сейчас должен составлять от 6 до 10 грн. Но мы будем устанавливать тариф с учетом платежеспособности граждан. Какой будет цена, это решение мы вместе с общественностью примем на исполкоме во вторник.

Мы готовим регуляторный акт, который позволит иметь большую свободу действий в вопросе формирования тарифа. В акте будут прописаны форс-мажорные обстоятельства, а затем установится граничный тариф, до которого перевозчик сможет поднимать цену в зависимости от ситуации на экономическом рынке», - заявил на пресс-конференции депутат городского совета, директор АТП 11205 Тарас Жуков.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Планируем, что граничный тариф составит — 7-8 грн. Это не значит, что перевозчики будут необоснованно повышать тариф, просто сейчас процедура не соответствует реалиям. Топливо и запчасти дорожают, перевозчик подает документы на целесообразность повышения тарифа. Потом комиссия рассматривает запрос, так проходит 1-1,5 месяца. Потом перевозчик повышает тариф, а цена на топливо и запчасти снова подскакивает.

Именно из-за этого мы хотим установить граничный тариф, который даст хоть какую-то возможность развития. И если перевозчик должен будет повысить стоимость проезда, то он обязан оповестить об этом пассажиров за 10 дней до нововведения», - добавилл Жуков.

Читайте также: Активисты поймали перевозчиков на вранье о завышенных тарифах

Источник: ДНЕПР ПОСТ

Комментарии
Дана
28.02.2015
Пусть покажут народу свои расчеты, перепроверим и вынесут на суд народа перевозчиков.С нас просто смеются когда выталкивая стариков из маршруток кто-то хочет пожаловаться властям Поменьше берите откатов
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю