В марте исполком вместе с общественниками будет решать судьбу проезда

27.02.2015 18:30

«По расчетам тариф сейчас должен составлять от 6 до 10 грн. Но мы будем устанавливать тариф с учетом платежеспособности граждан. Какой будет цена, это решение мы вместе с общественностью примем на исполкоме во вторник.

Мы готовим регуляторный акт, который позволит иметь большую свободу действий в вопросе формирования тарифа. В акте будут прописаны форс-мажорные обстоятельства, а затем установится граничный тариф, до которого перевозчик сможет поднимать цену в зависимости от ситуации на экономическом рынке», - заявил на пресс-конференции депутат городского совета, директор АТП 11205 Тарас Жуков.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Планируем, что граничный тариф составит — 7-8 грн. Это не значит, что перевозчики будут необоснованно повышать тариф, просто сейчас процедура не соответствует реалиям. Топливо и запчасти дорожают, перевозчик подает документы на целесообразность повышения тарифа. Потом комиссия рассматривает запрос, так проходит 1-1,5 месяца. Потом перевозчик повышает тариф, а цена на топливо и запчасти снова подскакивает.

Именно из-за этого мы хотим установить граничный тариф, который даст хоть какую-то возможность развития. И если перевозчик должен будет повысить стоимость проезда, то он обязан оповестить об этом пассажиров за 10 дней до нововведения», - добавилл Жуков.

Читайте также: Активисты поймали перевозчиков на вранье о завышенных тарифах

Источник: ДНЕПР ПОСТ

Комментарии
Дана
28.02.2015
Пусть покажут народу свои расчеты, перепроверим и вынесут на суд народа перевозчиков.С нас просто смеются когда выталкивая стариков из маршруток кто-то хочет пожаловаться властям Поменьше берите откатов
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет