Космічна столиця України тепер з модерним планетарієм

11.10.2020 10:36   -

Роботи з реконструкції Дніпровського планетарію велися з 2018 року, і сьогодні нарешті його відкривають. Про це повідомляє мер Дніпра Борис Філатов у дописі на сторінці у Facebook.

 За словами міського голови, на ремонт планетарію витрачено близько 2 мільйонів доларів. Зміни фасаду жителі міста спостерігають вже з початку року, а його наповнення можна буде розглянути вже найближчим часом.

“За місяць, після того, як навчимо персонал користуватися суперхайтек обладнанням, починаємо проводити перші лекції для малечі”.

У структурі Дніпровського планетарію нова “Зоряна зала”, високотехнологічний навчальний клас, лабораторія для створення фільмів, Експеріментаріум з музеєм і багато іншого.

За словами мера, на модернізацію нашого планетарію не витрачено жодної копійки бюджетних грошей, все було зроблено на пожертви ентузіастів-пасіонаріїв, які мріють про космос.

Это планетарий, который «Филатов отдал частникам, чтобы они построили вместо него торговый центр».Это планетарий, которой «мэр, сволочь, забрал у детей и будет теперь продавать там билеты».Это планетарий, в котором со временем Советского Союза десятилетиями ничего не делалось.Это планетарий, на который не потрачено НИ КОПЕЙКИ бюджетных денег и который полностью реконструирован за личные деньги моих друзей – частной космической компании «Ноосфера».Это планетарий, на который потрачено почти 2 миллиона долларов пассионариями, мечтающими о Космосе так, как и я….Спасибо, Макс. Спасибо, Миша….Завтра открываемся, а через месяц, после того, как обучим персонал пользоваться суперхайтек оборудованием, начинаем проводить первые лекции для малышни….Как бы меня не оскорбляли и как бы не обливали грязью плоды моих усилий, я всё рано сделаю наш Город красивым и устремлённым в будущее.Всем хороших выходных….И, да, Днепр – космическая столица Украины.Еще полетаем…

Опубліковано Borys Filatov Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.