Коронавірус у Дніпрі: підсумки тижня

19.06.2020 17:58   -

Станом на 19 червня у Дніпрі зареєстровано 479 випадків коронавірусної інфекції. 364 людини вже одужали. Лікування вдома проходять 73 особи, у стаціонарі – 42 (з них 24 перебувають у лікарні № 21, у тому числі й ті, що очікують на результати). Про це під час пресконференції повідомила головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення міськради Тетяна Мартиненко.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони обстежили 5 090 осіб. Позитивні результати – у 347 людей.

За словами головної спеціалістки відділу департаменту, лікувальні заклади міста забезпечені в повному обсязі засобами індивідуального захисту, дезінфекторами, необхідним медичним обладнанням для допомоги хворим з коронавірусною інфекцією. Цього тижня до 21-ї лікарні надійшли останні два апарати ШВЛ, закуплені з резервного фонду міського бюджету. Також надходить і гуманітарна допомога. Так, компанія «Інтерпайп» доставила до міської лікарні № 8 три апарати ШВЛ американського виробництва.

«Пам’ятаймо про карантинні заходи: носимо маски, миємо руки та оброблюємо їх антисептиком, дотримуємося соціальної дистанції. Бережімо себе і своїх близьких!» – наголосила Тетяна Мартиненко.