Комунальники Дніпра отримали нагороди від міського голови

24.09.2020 20:06   -

У Дніпрі заступник міського голови Михайло Лисенко вручив 139 подяк і один нагрудний знак кращим комунальникам міста.

«Сьогодні ми зібрали найкращих і відважних представників комунального господарства. Вас обрали як самих відданих людей, які працюють задля добробуту нашого міста. Сьогодні ми з вдячністю нагороджуємо вас за працю і за ставлення до неї», – зауважив Михайло Лисенко.

Чиновники відзначили важливу роль комунальників у забезпеченні життєдіяльності міста та створення комфортних умов проживання для мешканців Дніпра.

«Ми вирішили їх привітати та сказати «дякую» за ту важку працю, що вони кожен день виконують, аби наше місто працювало. Завдяки цим людям у місті тече вода, горить світло, їздить електротранспорт. Тому вони справжні герої і кожного дня мають чути від людей слова вдячності. Ці нагороди вони мали отримати ще на День міста після параду, але через великі габарити комунальної техніки по таймінгу це не вдалося зробити. На День міста на сцені були вручені два нагрудних знаки найстаршим працівникам, які працюють вже понад 50 років у комунальній сфері», – розповів Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Нагрудний знак отримав Сергій Боролій, який працює в КП «Гідроспоруди» понад 20 років: «Подібна відзнака є заслуженою як для мене, так і для міста і нашого підприємства. Мені подобається робота, і я вдячний за таку її оцінку. Приємно, що для міста ми чогось варті».

Євген Савченко працює третій рік у КП «Міськсвітло» і своєю роботою задоволений: «Хочеться, щоб наше місто було не гірше за інші, а навіть краще. Саме для цього ми кожен день плідно працюємо. А за нагороду дуже дякую».

Володимир Снітко працює 22 роки в КП «Міськсвітло» і вважає, що за останні роки за сприяння міської влади працювати стало краще: «Подібні позитивні зміни мали побачити всі мешканці міста. За останній час наше підприємство було поповнено новою технікою, що значно полегшує роботу. Що стосується нагороди, то був нею приємно здивований».