Колишній генерал став кандидатом на посаду посла США в Україні

23.09.2020 10:08   -

Комітет із закордонних справ Сенату США одностайно підтримав кандидатуру генерал-лейтенанта у відставці Кіта Дейтона на посаду посла Сполучених Штатів в Україні.

Жоден законодавець з обох партій не висловив зауважень щодо його призначення. Сам Дейтон не був присутнім на слуханнях, — повідомляє Голос Америки.

Кандидатура Дейтона тепер буде розглянута повним складом Сенату, більшість в якому мають республіканці. Кандидатуру Дейтона на пост посла в Україні вніс у середині травня президент США Дональд Трамп.

Комітет також підтримав Джулі Фішер на посаду американського посла в Білорусі, втім проти її кандидатури виступив сенатор-демократ Крис Мерфі.

“Я виступаю проти цієї кандидатури. Ми зупинили дипломатичні відносини з Білоруссю через спроби Лукашенка притиснути демократію, права людини і свободу ЗМІ. Очевидно, ми перебуваємо у важкій кризі сьогодні, але це дивний момент для США, щоб відновлювати відносини з урядом Білорусі, який брутально придушує протестувальників на вулицях”, — навидь цитату Мерфі щодо кандидатури посла в Білорусі — Голос Америки.

ПоделитьсяКатегория: Новости, Политика

Теги: ,