Коледж ракетно-космічного машинобудування у Дніпрі традиційно писав радіодиктант національної єдності у День української писемності та мови

10.11.2021 08:44   -

У День української писемності та мови провели вже традиційний диктант. “Слідом за пам’яттю” – такий текст спеціально створив культовий письменник Юрій Андрухович.

День української писемності та мови – це свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. У цей день традиційно українці доєднуються до своєрідного флешмобу — написання радіодиктанту єдності. Протягом 21 року поспіль, українці гуртуються навколо цієї традиції й підтримують свою мову.

З цієї нагоди викладачі й адміністрація Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара зібралися в читальній залі бібліотеки, аби долучитися до акції та перевірити свою грамотність, студенти ж взяли участь у флешмобі – дистанційно через карантинні обмеження.

Цей захід має на меті не лише перевірку власних знань з мови. Він, перш за все, є символом долучення до національної ідеї, єднання з усіма, хто у цю хвилину в будь-якій частині світу слухає диктант й підтримує українську мову та писемність. Учасники акції залишилися задоволеними своєю роботою та впевнені в хороших результатах.