Канада заборонила в’їзд Путіну, його дочкам та ще приблизно тисячі московитів

18.05.2022 12:02   -

Канада заборонила в’їзд для приблизно тисячі громадян Московії, які потрапили раніше під санкції, включно з московитським президентом владіміром путіним через війну Московії проти України.

Про це заявив міністр громадської безпеки Канади Марко Мендічіно.

«Перед обличчям жорстокої атаки режиму путіна Канада підтримує Україну – і ми притягнемо росію до відповідальності за її злочини. Ось чому ми щойно оголосили, що забороняємо приблизно 1000 росіян, включаючи Путіна та його спільників, в’їзд до Канади», — написав він.

Крім Путіна, вʼїзд заборонили також Сергію Шойгу, Сергію Лаврову та Костянтину Чуйченку. Відповідний реліз опублікований на сайті уряду Канади.

В Агентстві прикордонних служб Канади повідомили, що уряд країни прийняв ряд поправок до Закону Про імміграцію та захист біженців, які дозволяють ввести заборону на перетин кордону окремим іноземцям.

“Після набуття чинності ці поправки будуть застосовуватися до всіх іноземних громадян, щодо яких діють санкції Канади, а також до їх членів сім’ї”, – пояснили прикордонники.

Зазначається, що заборона на в’їзд до Канади поширюється на главу МЗС Московії Сергія Лаврова, Міністра оборони Сергія Шойгу, главу Мін’юсту Костянтина Чуйченка та інших.

Повний список підсанкційних осіб можна подивитися тут.