Кабмін встановив мінімальний трудовий стаж для українців

04.11.2019 14:30

В уряді розповіли, як трудовий стаж може вплинути на пенсію українців. Про це повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на UkrMedia.

Начальник Головного управління пенсійного фонду в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук заявила, що в Україні з жовтня 2019 року почали діяти нові вимоги, відповідно до яких людина зобов’язана відпрацювати 26 років для виходу на пенсію. Ті, у кого не буде мінімального стажу, отримають найменшу пенсію, інформує Ukr.Media.

В пенсійній реформі передбачено, що певна категорія осіб може вийти на пенсію в 63 роки. Так, піти на заслужений відпочинок у 63 роки зможуть ті, у кого трудовий стаж становить 16-26 років.

«Законодавством передбачено також призначення пенсій у 63 роки, але при наявності меншої кількості страхового стажу. На сьогодні право на призначення пенсій в 63 роки мають ті особи, у яких стаж становить менше ніж 26 років, від 16 до 26 років», — пояснила Наталія Корнійчук.

Раніше повідомлялося, що обов’язкову кількість трудового стажу (зараз 26 років) скорочувати не будуть. Кожен рік це число буде рости на 1, поки не досягне позначки 35 років. Саме на цій позначці збільшення трудового стажу зупиниться, враховуючи план Кабінету міністрів. Це відбудеться у 2028 році.

Щоб отримати заслужену пенсію потрібно мати достатній трудовий стаж. Якщо його бракує, то можна докупити.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю