Італія вже у фіналі після перемоги над Іспанією

07.07.2021 09:13   -

Збірна Італії вийшла до фіналу Чемпіонату Європи з футболу, обігравши в півфінальному матчі команду Іспанії. Гра проходила в Лондоні на стадіоні «Вемблі».

Збірна Італії у серії післяматчевих пенальті обіграла команду Іспанії та вийшла до фіналу Чемпіонату Європи з футболу.

На 60-й хвилині другого тайму Італія виходить вперед. Федеріко К’єза пробив у кут воріт із лінії воротарського майданчика. Після чого на 80-й хвилині Альваро Мората влучив у ворота – 1:1.

Рахунок відкрили італійці — на 60-й хвилині по воротах іспанців влучно пробив Федеріко Кьєза. Команді Іспанії вдалося зрівняти рахунок за 21 хвилину — це зробив нападник італійського «Ювентуса» Альваро Мората. Рахунок зберігся до кінця основного та додаткового часу. У серії післяматчевих пенальті більш точними були саме італійці — 4:2. Цікаво, що в іспанців не змогли реалізувати одинадцятиметровий лідери: Ольмо і Мората

Таким чином, Італія зіграє у головному матчі турніру 11 липня. Суперник італійців визначиться у матчі між командами Англії та Данії, що відбудеться в середу.