Негаразди переслідують Іран з початку року

12.01.2020 08:31

Іранський генерал Сулеймані був убитий 3 січня в Іраку в результаті ракетного удару США.

Він був впливовим і популярним в Ірані діячем і фаховим військовим, тож його смерть була сприйнята в самому Ірані досить трагічно. 

Під час самої похоронної процесії за убитим іранським генералом Сулеймані 7 січня через велику кількість людей виникла тиснява. За інформацією іранських ЗМІ, загинуло 50 людей, повідомляє ВВС.  У зв’язку із трагедією, поховання Сулеймані було перенесено.

Картинки по запросу похорони сулеймані

 

Вранці 8 січня іранські сили ППО збили український  авіалайнер, в результаті чого всі пасажири і екіпаж загинули – 176 осіб. Невдовзі, 11 січня, Іран офіційно визнав свою причетність до авіакатастрофи.

Проте, вже увечері 11 січня в Тегерані почалися масові протести, викликані тим, що іранська влада 3 дні відкидала свою причетність до катастрофи. Окрім того, нагадаємо, що в результаті падіння літака МАУ загинуло 82 громадянина Ірану – переважно студенти і науковці.

Картинки по запросу протести в Ірані

Мітингувальники вступили у сутички з поліцією і вимагали відставки перших посадовців країни, висловлювали недовіру збройним силам:

 –        Якщо український літак був уражений однією ракетою, то довіра громадськості була вражена тисячами ракет. Людську помилку можна зрозуміти, але нечесність з людьми ніколи, – заявив іранський журналіст агенції Asriran Джафар Мохаммаді.

 

Очевидно, що неприємності для Ірана на цьому не скінчаться, адже попереду ще матеріальна і моральна відповідальність за катастрофу українського авіалайнера, міжнародні санкції  та великі проблеми в стосунках із США.

 

Днепр. Главное

 

 

 

 

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю