Інфекційний контроль у Дніпрі: оновлені дані на 21 липня

21.07.2020 10:44   -

За минулу добу в Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 145 осіб. Станом на 21 липня в місті офіційно зафіксовано 590 випадків захворювання на коронавірус.

513 людей вже одужали. Дев’ять пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Жоден з пацієнтів не підключений до апарата штучної вентиляції легень.

Наразі маємо 227 негативних відповідей від систем ПЛР саме в 21-й інфекційній лікарні.

Про це під час брифінгу 21 липня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №5 Альона Олексенко.

Вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 2063 виїзди та оглянули 6809 осіб, у 391 з них виявили COVID-19.

«Діти до двох років не мають надягати на себе будь-які засоби індивідуального захисту, адже вони можуть заважати їхньому диханню. Діти старшого віку потребують масок лише відповідних їм по розміру та у випадках, коли не можуть дотримуватися соціальної дистанції. Не слід дитині носити маску, якщо вона займається активною грою чи бігає, в такому разі засіб захисту буде заважати диханню. Не потрібен він під час плавання в басейні та морі. Хворі діти не можуть відвідувати громадські місця в будь-якому випадку, вони повинні залишатись вдома», – розповіла Альона Олексенко.