Як уберегти майно за допомогою одного SMS-повідомлення

22.02.2021 18:19   -

22 лютого у Дніпрі представники Центру надання адміністративних послуг нагадали, як містянам захистити нерухоме майно за допомогою всього одного SMS-повідомлення. Така послуга називається «SMS-Маяк» і вона відстежує, хто вирішив вчинити шахрайство проти зареєстрованої квартири, будинку, землі тощо. Послуга діє на всій території України.

«Якщо хтось буде проводити без відома реєстраційні дії проти майна власника, на телефон прийде SMS. У тексті буде вказано, що щодо вашого майна вчиняються реєстраційні дії. Буде відомо хто це зробив і о котрій. Обов’язково треба, щоб нерухомість була зареєстрована і мала номер», – зазначив Максим Слінченко, начальник відділу реєстрації майнових прав управління у сфері держреєстрації департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур ДМР.

За таке повідомлення доведеться заплатити. Інформування власника майна вже після проведення шахрайського запиту коштуватиме 30 гривень на місяць, а за моментальне повідомлення, коли невідомі лишень намагаються переоформити документи, вже 300 гривень на місяць.

Для цієї послуги потрібен електронний підпис.

Підключити «SMS-Маяк» можна за посиланням https://smsmayak.com.ua/.