Як у Дніпрі працює Пункт незламності на базі школи №16

22.01.2023 20:27   -

За доручення міського голови Бориса Філатова черговий по місту директор КП «Дніпроводоканал» Довгань Андрій, проінспектував один із пунктів незламності.

Цей пункт розташований у школі №16 по проспекту Богдана Хмельницького та має максимальну місткість 247 осіб. Під час свого візиту директор КП перевірив наявність генератора та рівень дизельного палива у ньому, наявність теплових пушок, питної води, аптечок тощо. Крім того, черговий по місту зазначив, що цей пункт поділений на зони, щоб ніхто нікому не заважав і всім було комфортно перебувати там.

«Дуже добре, що при створенні пункту враховуються всі можливі фактори, і з’являються цікаві міні локації – дітки можуть грати в одному місці, дорослі взяти книгу в зоні бібліотеки та приємно провести час, доки гаджети заряджається. Зона кухні з чайниками та чаєм-кавою теж дуже приємно порадувала», – зазначає директор КП «Дніпроводоканал».

У цій школі встановлена ємність з технічною водою, тож на випадок критичної ситуації воду для побутових потреб можна буде набрати у холі. Також в пункті є достатній запас питної води. Водночас, директор КП «Дніпроводоканала» попросив місцевих жителів не використовувати технічну воду без особливої необхідності.

«Проте я наголошую на тому, що воду із ємностей потрібно брати тільки у випадку, коли у вас вдома відсутнє водопостачання і ваш особистий запас вичерпано. Кожен житель міста має зробити запас води у себе вдома, хоча б 30-40 літрів», – додав Андрій Довгань.

За матеріалами Дніпро TV