Як у Дніпрі борються зі стихійними сміттєзвалищами: що загрожує порушникам

16.12.2021 16:29   -
Автор:

У Дніпрі триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Станом на 1 грудня, у місті їх 357. Від початку 2021 року департамент екологічної політики ДМР ліквідував 30 таких захаращень. Одна з причин їх утворення – так звані чорні перевізники, які укладають договори на вивезення сміття з мешканцями, але не довозять його до полігона, аби не платити за захоронення відходів.

«До департаменту екологічної політики звернулись мешканці вулиці Берегової, адже поруч з житловими будинками утворилось стихійне звалище з побутових та будівельних відходів. Зараз на місці працюють співробітники «Екології-Д», до початку вихідних територія буде розчищена. Наступного року в КП «Екополіс» буде створено підрозділ, котрий систематично боротиметься з проблемою стихійних звалищ, вони відстежуватимуть «чорних» перевізників та притягуватимуть їх до адміністративної відповідальності», – розповів начальник відділу екологічної безпеки управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики ДМР Іван Бондар.

ТОВ «Екологія-Д» щоденно вивозить зі стихійних звалищ понад 500 тонн відходів. Якщо ви стикнулись з проблемою захаращення поруч зі своїм будинком, необхідно звернутися до департаменту екологічної політики ДМР за телефоном (095) 732-12-12 або написати на електронну пошту – ecopol@dmr.dp.ua.