Чарівний казковий світ про магію від Disney відсьогодні в кінотеатрах України

25.11.2021 07:50   -

В український прокат 25 листопада виходить мультфільм “Енканто: Світ магії”. Це новий проект Disney, який стане 60-м за рахунком мультфільмом студії.

Виробництво проходило у копродукції США та Колумбії. Режисерами виступили Джаред Буш (“Зоотрополіс”), Байрон Говард (“Рапунцель: Заплутана історія”), Чаріс Кастро Сміт. Музику для пригодницького фентезі створив Лін-Мануель Міранда, той самий композитор, що працював над саундтреками до мультфільму “Коко”.

Нова анімація “Енканто: Світ магії” від Walt Disney Animation Studios розповідає історію про незвичайну родину Мадриґаль. Вони живуть у чарівному будиночку, захованому в горах Колумбії, у жвавому містечку під назвою Енканто. Магія Енканто благословила кожну дитину в родині унікальним подарунком: від суперсили до дару зцілення. Кожну дитину…окрім Мірабель. Однак, коли дівчина з’ясовує, що магії Енканто загрожує небезпека, Мірабель вирішує, що саме вона, єдина звичайна дитина родини Мадриґаль, має стати останньою надією на порятунок містечка.