Фотосесії, гірські прогулянки та інтерактивні заняття: діти Дніпра повернулись з подорожі до Коломиї

21.09.2022 10:59   -

Діти Дніпра, батьки яких наразі боронять нашу країну від ворога, повернулись з семиденної подорожі до Коломиї. Поїздку організовано коштом обох мерій. 

«Такі поїздки дають змогу нашим дітям відкривати для себе нові міста та розширювати горизонти своїх знань стосовно культурного надбання нашої держави. Я неймовірна щаслива, що саме для діток наших захисників, які так багато роблять для перемоги, сьогодні ми можемо зробити маленьке свято», – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла. 

Для дітей Дніпра підготували розширену програму: інтерактивні заняття, майстер-клас з тістопластики, екскурсія-квест до Музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, прогулянки містом та поїздки до Яремчі, огляд річки Прут, фотосесії та відвідування міської ради і зустріч з головою міста. 

Враженнями від подорожі поділилася Анастасія Кащишина: «Нас зустрічали дуже добре, я знайшла багато нових друзів. Привезла на згадку сувеніри для мами – намисто, сережки, а татусю чашку, де був прапор України, а також меч з написом «Слава Україні»».

Подорож до Коломиї організували завдяки співпраці її міського голови Богдана Станіславського та очільника Дніпра Бориса Філатова.