Філатов: Дніпро вже передав військовим майже 350 маневрових авто

02.06.2022 18:45   -

Дніпро передає на фронт чергову партію машин для тероборони і ЗСУ. Це ще 19 авто. Серед них пікапи та джипи підвищеної прохідності. А також три машини швидкої допомоги.

Для мерії Дніпра такі події вже стали типовою роботою, спрямованою на матеріальне укомплектування наших військових і тероборони. Зараз для виконання бойових завдань наші захисники потребують саме високомобільного транспорту, і це не новина. Тож за майже 100 днів війни ми передали їм близько 350 таких машин. Це – мерія Дніпра, фонд ТАПС і Координаційний штаб волонтерів, який працює в координації з міськрадою, — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час передачі автівок військовим 2 червня.

Він подякував бійцям за службу, наголосивши, що ця робота триватиме і надалі. Так нині один із заступників мера перебуває у Європі – на перемовинах щодо придбання нової партії техніки для військових. Це не лише пікапи, а й п’ятитонні вантажівки. У цій партії всі машини також купували в Європі — коштом обласного та міського бюджету. Перед відправленням на передову автомобілі пройшли необхідне технічне обслуговування. Їх також перефарбували у темно-зелений колір.


Благодійний фонд ТАПС укомплектував машини швидкої допомоги всім необхідним — відповідно запитів начмедів. Тут є переносні бокси, ноші, мішки Амбу, медикаменти для надання першої допомоги та реанімації.


Найголовніше для всіх цих автомобілів — надійність, прохідність, економічність та швидкість, наголошує пресофіцер окремої бригади сил територіальної оборони, штаб-сержант Микола Маніта. Надто це стосується швидких, які вивозитимуть поранених безпосередньо із зони бойових дій: «Автотранспорт відразу виконуватиме завдання за різноманітними напрямками.


Добре, що нам допомагають керівники нашої військово-цивільної адміністрації, зокрема Валентин Резніченко, керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан, а також мерія Дніпра на чолі з Борисом Філатовим і, звісно, благодійні фонди».