Філатов: «Дніпро передав ЗСУ вже майже 600 авто — вантажівок і легковиків»

19.09.2022 14:08   -

Дніпро продовжує збирати та передавати техніку та оснащення українським бійцям на передову. Цього тижня місто передало ЗСУ ще 14 вантажівок підвищеної прохідності. Ці автівки коштом міського бюджету і приватних жертводавців придбали на військових базах Франції. Повнопривідні машини мають економічний дизельний двигун та можуть перевозити понад 2 тонни вантажу. 

«Зараз, надто з погіршенням погоди, бійцям дуже потрібно підвозити боєприпаси і харчі. Це має велике значення для нашої справи. Є різні завдання для наших підрозділів, тож вантажівки дуже важливі для нас», — коментує боєць із позивним «Дощ».

У кабінах машин обладнано великий люк та світломаскування. Усередині кузова є лавки-трансформери, аби розмістити людей. 

Ще одна важлива технічна характеристика — бортові редуктори, які дозволяють підвищити прохідність машини, адже вони регулюють відстань від поверхні землі до дна авто. 

«Це дуже потужна допомога, бо вантажівки зараз вкрай потрібні ЗСУ.Вантажівки 4х4 — для транспортування як боєприпасів, так і особового складу. Ми і надалі продовжимо їх купувати. Якщо казати загалом, то міськрада коштом містян, благодійників і зусиллями волонтерів — вся територіальна громада Дніпра передала ЗСУ майже 600 автівок», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Він також закликав містян долучатися до ініціатив мерії з підтримки українських захисників, аби разом наближати Перемогу України.