Экс-чиновник Величко дал новые показания о коррупции в мэрии Днепропетровска (ВИДЕО)

30.03.2015 13:55

Бывший начальник юридического департамента горсовета Днепропетровска дал новые показания о коррупционных схемах, которые применялись руководством города.

Как сообщает Цензор.НЕТ, Величко рассказал о деятельности одного из коммунальных предприятий, которое занималось земельными вопросами. На прошлой неделе руководство СБУ заявило о том, что Александр Величко находится на территории России. Видео новых показаний экс-чиновника появилось на видеохостинге youtube.

Читайте также: В Дніпродзержинську викрито діяльність злочинної групи чиновників, - Купрій

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників податків!

 

Лівобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє.

ДФС України проінформувала, що після завершення технічного обслуговування системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового розпочинається приймання документів, форми яких затверджені наказом № 262 «Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.07.2019 за № 753/33724 з урахуванням норм Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів.

Подробнее

Податковий календар на 22 липня 2019 року

 

Лівобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що:

 

понеділок, 22 липня 2019 року, останній день сплати

єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за найманих працівників за червень 2019 року, крім гірничих підприємств;

Подробнее

Відбулася розширена нарада з представниками бізнесу з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску

У приміщенні ГУ ДФС у Дніпропетровській області відбулася розширена нарада під головуванням в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірини Сікіріної за участю начальника ГУ Пенсійного фонду області Юрія Козака, заступника начальника ГУ Пенсійного фонду області Олени Щирби та                      бізнес-спільноти з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (далі – єдиний внесок) та відновлення страхового стажу застрахованих осіб на 2019 рік.

Подробнее

УВАГА ПЛАТНИКАМ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ – ПІДПРИЄМЦЯМ!

 

 

Відповідно до положень частини 1 ст. 4 Закон України від 08 липня            2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску є, зокрема фізичні особи-підприємці (далі – ФОП), у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

ФОП зобов’язані своєчасно та у повномуобсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок та у визначенізаконодавством терміни подавати звітність з єдиного внеску виключно за себе.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет