В Дніпродзержинську викрито діяльність злочинної групи чиновників, - Купрій

30.03.2015 13:32

«В прокуратурі викрито злочинну організацію, якою керують члени Партії регіонів - перші посадові особи Дніпродзержинська. Завданням цієї банди було – протиправне особисте збагачення з використанням службового становища за рахунок майна територіальної громади.

Одним із епізодів діяльності злочинців було незаконне заволодіння земельними ділянками під будівництво елітних гаражів в самому центрі міста», - пише нардеп Віталій Купрій на своїй сторінці у фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«За пропозицією голови Заводської райради Володимира Пелипаса головний архітектор (він же заступник мера міста) Юрій Бєлобородов рік тому підробив документи і оформив права власності на ці ділянки на підставних осіб. Саме Ігор Пільгуй, запропонував злочинцям у владі оформити одну з ділянок на вул. Москворецька 13А на свою тещу Аліпову М.В, а потім фіктивно перепродати її самому Бєлобородову. Для оформлення ще двох земельних ділянок пан Пелипас та його подільник директор комунального підприємства Олександр Масленков надали своїх підставних осіб, щоб відвести від себе підозру у вчиненні злочину.

Не зважаючи на те, що таким чином Ігор Пільгуй став співучасником банди, він вирішив викрити своїх подільників та в деталях описав прокурору як готувався злочин та про свою роль у ньому.

Чистосердечне визнання своєї провини і співпраця зі слідством надає можливість Ігорю очікувати на м’яке покарання, чого не скажеш про трьох інших членів банди. На жаль всі вони поки ще працюють на своїх посадах і продовжують красти. Але вчинок пана Пільгуя розв’язав руки прокуратурі, яка тепер зобов’язана вжити негайних заходів для притягнення винних чиновників-регіоналів до суворої відповідальності», - зауважив Купрій.

Читайте також: Питання відставки мера Дніпродзержинська буде винесено на наступну сесію, - Купрій

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат