В Дніпродзержинську викрито діяльність злочинної групи чиновників, - Купрій

30.03.2015 13:32

«В прокуратурі викрито злочинну організацію, якою керують члени Партії регіонів - перші посадові особи Дніпродзержинська. Завданням цієї банди було – протиправне особисте збагачення з використанням службового становища за рахунок майна територіальної громади.

Одним із епізодів діяльності злочинців було незаконне заволодіння земельними ділянками під будівництво елітних гаражів в самому центрі міста», - пише нардеп Віталій Купрій на своїй сторінці у фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«За пропозицією голови Заводської райради Володимира Пелипаса головний архітектор (він же заступник мера міста) Юрій Бєлобородов рік тому підробив документи і оформив права власності на ці ділянки на підставних осіб. Саме Ігор Пільгуй, запропонував злочинцям у владі оформити одну з ділянок на вул. Москворецька 13А на свою тещу Аліпову М.В, а потім фіктивно перепродати її самому Бєлобородову. Для оформлення ще двох земельних ділянок пан Пелипас та його подільник директор комунального підприємства Олександр Масленков надали своїх підставних осіб, щоб відвести від себе підозру у вчиненні злочину.

Не зважаючи на те, що таким чином Ігор Пільгуй став співучасником банди, він вирішив викрити своїх подільників та в деталях описав прокурору як готувався злочин та про свою роль у ньому.

Чистосердечне визнання своєї провини і співпраця зі слідством надає можливість Ігорю очікувати на м’яке покарання, чого не скажеш про трьох інших членів банди. На жаль всі вони поки ще працюють на своїх посадах і продовжують красти. Але вчинок пана Пільгуя розв’язав руки прокуратурі, яка тепер зобов’язана вжити негайних заходів для притягнення винних чиновників-регіоналів до суворої відповідальності», - зауважив Купрій.

Читайте також: Питання відставки мера Дніпродзержинська буде винесено на наступну сесію, - Купрій

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Звертаємо увагу, що до 26.04.2019 діють старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский