Динамо і Шахтар з однаковим рахунком перемогли суперників і пройшли до 1/8 фіналу Ліги Європи

26.02.2021 07:24   -

Київське “Динамо” перемогло бельгійський “Брюгге” в 1/16 фіналу Ліги Європи, повідомляє, – Еспресо.TV.

На 83-й хвилині Жерсон Родрігеш тонко перекинув захисників “Брюгге” і відправив м’яч у штрафний майданчик, де його отримав Віктор Циганков і в один дотик віддав передачу на Віталія Буяльського. Хавбек впевнено замкнув передачу і забив переможний гол.

Інший український клуб також зміг подолати суперника й пройти далі.

Донецький Шахтар мінімально обіграв Маккабі Тель-Авів у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА (1:0) та продовжує боротьбу за трофей.

Єдиний гол у зустрічі був забитий на 67-й хвилині. Жуніор Мораес холоднокровно реалізував одинадцятиметровий удар.

Завдяки перемозі в Ізраїлі (2:0) донецький “Шахтар” проходить в 1/8 фіналу Ліги Європи зі сумарним рахунком 3:0.

Жеребкування 1/8 фіналу пройде 26 лютого. Перші матчі цієї стадії пройдуть 11 березня.