Другий термін може стати особистою катастрофою Порошенка – Безсмертний

11.04.2018 18:00   -
Автор:

Петро Порошенко ні за яких обставин не зможе вдруге стати президентом України, заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на «Главком».
«Об’єктивно складається так, що особливістю цієї виборчої кампанії для президента є тема протистояння, тема війни і патріотизму. На цьому він може запустити концепцію протистояння добра і зла, обравши спаринг-партнером представника Путіна, його прообраз, який випливе тут», – сказав він.
Безсмертний переконаний, що постійні розмови нинішньої влади про війну не дають можливості говорити про мир, «закриваючи дорогу у завтрашній день».
«Гра у протистояння з Путіним і його прообразом – це дуже небезпечна тактика, яка сьогодні обрана», – зазначив політик.
Крім того, він не виключає можливості, що з метою відтермінування свого відходу нинішня влада може застосувати механізм введення надзвичайного стану.
«Риторика усіх сторін розвивається так, що явно йде відкрите брязкання зброєю. Це створює загрозу, що будь-яка інформаційна дія може трактуватися як створення нової небезпеки. Додайте сюди суб’єктивне протистояння президента та прем’єра, президента та певних представників опозиції. Тож я такого варіанту не виключаю», – вважає політик.
На питання журналіста, за яких обставин може перемогти Порошенко, Безсмертний відповів: «Таких обставин немає і бути не може. Я не знаю, хто підштовхнув нині діючого президента до такої поведінки, але це ще одна його вже особиста катастрофа».