Довідку про несудимість на Дніпропетровщині вже можна замовити он-лайн

21.07.2015 12:48   -
Автор:

Наразі у Дніпропетровську можна замовити довідку про відсутність або наявність судимості.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«Довідка про несудимість – одна з найпопулярніших послуг МВС. Вона потрібна для оформлення закордонного паспорту, візи, отримання певних дозволів. Саме тому ми вирішили розпочати з неї. Поки що он-лайн можна лише замовити таку послугу, однак це вже суттєво зменшило черги та час подачі заявок», — зазначив начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області, генерал-майор міліції Ігор Репешко.
Він додав, що забирати таку довідку поки що потрібно особисто. Проте МВС разом з представниками ІТ-галузі продовжують роботу у цьому напрямку – найближчим часом таку довідку можна буде не лише замовити, а й отримати через Інтернет.
Для того, щоб це стало можливим, банківську систему баз даних клієнтів передали в користування держорганам. Авторизація на порталі проводиться за допомогою системи ВankID через обслуговуючий банк або за допомогою електронного цифрового підпису. Після авторизації кожен громадянин України зможе зробити заявку на одержання необхідної довідки.
Як розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Дмитро Дубілет, на сьогодні через інтернет-портал https://igov.org.ua/можна отримати 21 державну послугу, частина з яких надається поки на регіональному рівні. Це пошук громадських об’єднань, реєстрація декларації про початок будівельних робіт, видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, державна реєстрація фізичної особи-підприємця.
У найближчому майбутньому будуть запущені ще 46 он-лайн послуг.

Категория: Новости

Теги: , , , , ,